Επικοινωνήστε μαζί μας...

Ωράριο λειτουργίας

Το Επαγγελματικό Λύκειο Φαρσάλων είναι Ημερήσιο Λύκειο, επομένως το ωράριο λειτουργίας του είναι από 08:00 έως 14:00. Οι γονείς και κηδεμόνες, μπορούν να επισκέπτονται το σχολέιο κατά τις παραπάνω ώρες λειτουργίας και να ενημερώνονται σχετικά με την πρόοδο των μαθητών.

Η πρώτη Τρίτη κάθε μήνα, έχει καθορίστει από την Διεύθυνση του σχολείου, αποτελεί την ημέρα κατά την οποία όλοι οι εκπαιδευτικοί θα βρίσκονται στο σχολείο καθ' όλη την δι'αρκεια του ωραρίου, ώστε οι γονείς-κηδεμόνες να μπορούν να συναντήσουν όλους τους εκπαιδευτικούς και να σχηματίσουν σφαιρική άποψη για την πρόοδο των παιδιών τους.

Επίσης, κατά την καλοκαιρινή περίοδο (Ιούλιο-Αύγουστο), το σχολείο παραμένει ανοιχτό κάθε Τρίτη, για να εξυπηρετεί το κοινό. Το ακριβές πρόγραμμα εφημεριών, ανακοινώνεται στο τέλος Ιουνίου.

Στοιχεία επικοινωνίας

Μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με το σχολείο μας στα τηλέφωνα :

• 24910 22816 Γραφείο Διευθυντή
  • 24910 23755 Γραφείο εκπαιδευτικών
  • 24910 26620 Fax

Μπορείτε να αποστείλετε τα έγγραφά σας ταχυδρομικά στην διεύθυνση :

Επαγγελματικό Λύκειο Φαρσάλων

Περιφερειακή οδός Φαρσάλων-Αθηνών

Φάρσαλα

ή επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε ηλεκτρονικά μέσω του email :