Μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών Φάρσαλα - Αθήνα - Φάρσαλα (17/11 & 02/12)

epalfarsalaΑνακοινώνεται, οτι για την μετάβαση των μαθητών και εκπαιδευτικών του σχολείου μας στην Αθήνα (Ελ. Βενιζέλος) στις 17/11/19 και από Αθήνα (Ελ. Βενιζέλος) προς Φάρσαλα στις 02/12/19, στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+ που έχει αναλάβει το σχολείο μας, κατέθεσαν εντός προθεσμίας έγκυρες προσφορές τα τουριστικά γραφεία Naselos Travel, Tsiboukas Travel και Nefeli Travel.

Αφού συστήθηκε σχετική επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών, κρίθηκε ως συμφερότερη αλλά και οικονομικότερη προσφορά, αυτή του τουριστικού γραφείου Tsiboukas Travel (Σπυριδούλα Τσιμπούκα & ΣΙΑ Ο.Ε.), το οποίο και επιλέχθηκε για την πραγματοποίηση της μετακίνησης.

Οι προσφορές όλων των τουριστικών γραφείων, είναι διαθέσιμες στο γραφείο Διευθυντή.