1η Έκθεση Μαθητικών Έργων ΕΠΑΛ Φαρσάλων

Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους πλήθος κόσμου που με ενδιαφέρον ενημερώθηκε για την δραστηριότητα του σχολείου μας. Ιδιαίτερα μας τίμησαν ο Δήμαρχος Φαρσάλων κ. Άρης Καραχάλιος, ο Αντιδήμαρχος κ. Δημήτρης Μπαμπανίκας, η πρόεδρος της ΔΗ.ΚΕ.ΦΑ κα. Δέσποινα Συροπούλου, η πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής κα. Κυριακή Παναγιωτοπούλου και ο πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Φαρσάλων κ. Γιώργος Πιτσάβας ενώ ξεχωριστή τιμή αποτέλεσε η παρουσία του Διευθυντή της Δ/θμιας Δ/νσης Λάρισας κ. Γιάννη Καψάλη και της Προϊσταμένης Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Δ.Δ.Ε. Λάρισας κας. Ευαγγελίας Κρεμεζή.

Από όλους αποσπάσαμε θετικότατα σχόλια και ευχές να επαναλάβουμε παρόμοιες δράσεις. Ευχαριστούμε τους εκπαιδευτικούς του 1ου Λυκείου Φαρσάλων που επισκέφθηκαν με τους μαθητές της Α' τάξης τον χώρο της έκθεσης και μας συμπαραστάθηκαν ιδιαίτερα.

Ευχαριστούμε επίσης τους υπαλλήλους των υπηρεσιών του Δήμου Φαρσάλων που πρόθυμα μας βοήθησαν στην οργάνωση της εκδήλωσης.

Σας περιμένουμε στους εργαστηριακούς χώρους του ΕΠΑΛ Φαρσάλων, προκειμένου να γνωρίσετε από κοντά το σχολείο μας.