Κωδικός Μηχανογραφικών - 90% & 10%

passwrdΑπό την Δευτέρα 22 Ιουνίου, οι μαθητές της Γ' τάξης οι οποίοι συμμετείχαν στις πανελλαδικές εξετάσεις 2014, θα προσέρχονται μετά από κλήση του εκπαιδευτικού Αρβάλη Κωνσταντίνου ΠΕ19 στην γραμματεία του σχολείου, προκειμένου να αποκτήσουν τον προσωπικό τους κωδικό με τον οποίο θα γίνει η κατάθεση του μηχανογραφικού δελτίου.

Οι μαθητές θα ενημερωθούν λεπτομερέστατα για τα βήματα και τα χρονοδιαγράμματα που ισχύουν.

Όσοι από τους αποφοίτους του 2012 ή 2013 επιθυμούν να καταθέσουν μηχανογραφικό με τους βαθμούς που πέτυχαν την χρονιά του αποφοίτησαν (δηλαδή με το λεγόμενο 10%), καλούνται να προσέλθουν στην γραμματεία του σχολείου το συντομότερο προκειμένου να αποκτήσουν κωδικό μηχανογραφικού.